Listopad 2013

FILMOGRAPHY

30. listopadu 2013 v 22:49 | gleek

1997
Paní Brownová

Píše se rok 1896 a královna Viktorie už druhým rokem odmítá odložit smutek za svého milovaného muže a vrátit se ke svým panovnickým povinnostem. Monarchie je neklidná, opozice se bouří, ale ve Windsoru se nikdo neodváží vzepřít se královniným přáním. Jen samorostlý podkoní jejího muže pan Brown.

- role: Archie Brown
- právě při natáčení tohoto filmu zachránil z řeky Tay tonoucího se chlapce
- snímek získal cenu BAFTA za nejlepší návrhy kostýmů

Zítřek nikdy neumírá

Když se bezohledný mediální magnát (Jonathan Pryce) pokouší destabilizovat světovou ekonomiku přípravou střetu dvou velmocí, jen aby zvýšil zisk svého podniku, musí zasáhnout Bond a zabránit rozpoutání 3. světové války! I díky úchvatné Teri Hatcher a Michelle Yeoh potěší toto supermoderní akční dobrodružství bondovské fanoušky všech generací!

- role: vedoucí námořník

Gerard Butler

30. listopadu 2013 v 15:02 | gleek
Celé jméno: Gerard James Butler
Místo narození: Paisley, Skotsko, Velká Británie
Datum narození: 13. listopadu 1969 (Štír)
Věk: 44 let
Výška: 188 cm
Život
Gerard James alias vysoký rodák z Glasgow se narodil jako syn Margaret a Edwarda Butlerových. Spolu se svým starším bratrem a sestrou byl vychováván v Paisley (Skotsko), rodném to městě jeho matky. Několik let také strávil v Kanadě.
Jeho rodiče se rozvedli, ještě když byl malé dítě. On i sourozenci pak vyrůstali výhradně pod vedením matky, která se později znovu vdala. Se svým otcem neměl žádný kontakt až do šestnácti let. Jejich blízký vztah však neměl dlouhého trvání, neboť když bylo Butlerovi dvacet let, jeho otec zemřel. Odešel studovat na Glasgowskou univerzitu práva. Díky tomu, že byl otevřený a společenský a mohl se také pyšnit výbornými sociálními schopnostmi, se stal prezidentem školní právnické společnosti.

Později začal vést jakýsi dvojí život. Přes den se zaučoval jako koncipient v jedné právnické společnosti a po večerech zpíval po barech se svojí skotskou rockovou kapelou Speed.

Jeho herecká kariéra začala, když ho v jedné londýnské kavárně oslovil herec a režisér Steven Berkoff a nabídl mu roli v divadelní inscenaci Shakespearovy hry Coriolanus. Z právnické firmy ho mezitím propustili pro problémy s alkoholem, a tak se Butler definitivně rozhodl opustit právnickou kariéru ve prospěch herectví. Později si zahrál také postavu Marka Rentona v jevištním zpracování Trainspottingu (1996). Následovala série menších filmových rolí, přičemž debutoval filmem PANÍ BROWNOVÁ (1997). Během natáčení, právě když trávil volnou chvíli se svou matkou, zachránil malého chlapce, který se topil v nedaleké řece. Za to mu byl udělen Certifikát statečnosti od Royal Humane Society.

ABOUT SITE

25. listopadu 2013 v 9:25 | gleek, eší
Něco málo a našem blogu:
Založení: 13.11.2013
Otevření: 24.11.2013
Kontakt: blog-gerard-butler@seznam.cz
Layout: od úžasné Ronnie
Hosting: blog.cz
Adminky: gleek & eší
gleek

Jiné blogy: news-from-glee-world.blog.cz
Barva očí: modrá
Oblíbená barva: modrá, růžová, zelená, černá & bílá
Oblíbené herečky: Lea Michele, Emily Deschanel, Jennifer Aniston, Katherine Heigl, Anne Hathaway, Emma Roberts, Angelina Jolie, Amanda Bynes, Cameron Diaz, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow, Liv Tyler,
Oblíbení herci: Gerard Butler, Brad Pitt, Ashton Kutcher, Mark Ruffalo, Brendan Fraser, Bruce Willis, Matthew Perry, Owen Wilson, Ben Affleck, David Boreanaz, & Eddie Murphy
Oblíbené seriály: Glee, BONES, PLL, Ravenswood

eší
Barva očí: hnědá
Oblíbená barva: červená,černá a zelená
Oblíbené herečky: Gwyneth Paltrow,Scarlett Johansson,Selma Hayek,Jennifer Aniston, Katherine Heigl,Katey Segal...
Oblíbení herci: Gerard Butler,Robert Downey jr,Sean Bean,Jason Statham,Russell Crowe,Dwayne Johnson,Kim Coates,Charlie Hunnam,Tommy Flanagan,Chris Evans,Bruce Willis,Mark Ruffalo,Woddy Harrelson,Jeremy Renner...
Oblíbené seriály: Sons of Anarchy,Glee,Dva a půl chlapa,Hra o trůny...

Náběr Affs

16. listopadu 2013 v 0:27 | gleek
NÁBĚR AFFS

Tákže, oficiální náběr aff? Kdo by se chtěl s nám spřátellit, ať do komentářů pod tento článek napíše:
  1. Přezdívka
  2. Blog
  3. O kom/čem píšeš?
  4. Znáš alespoň trochu Gerarda Butlera?
Vyplň a čekej, do max. tří dnů se ti ozvem :)